Veletrh Fruit Logistica 2021

Vážené dámy a pánové, vážení vystavovatelé,

věříme, že se Vám daří dobře, přestože poslední měsíce nebyly pro nás všechny lehké. Nyní je však důležité více než dříve hledět pozitivně do budoucna a těšit se na nový veletrh

FRUIT LOGISTICA 2021, který se koná 3. – 5. února 2021 na berlínském výstavišti.

Jsme si vědomi současné nejistoty, ale přesto je počet již přihlášených účastníků velmi slibný. Z tohoto důvodu jsou průběžně aktualizovány odpovědi na nejčastější dotazy » FAQ vystavovatelů týkající se nadcházejícího veletrhu. Jeden z dotazů se týká například zrušení veletrhu z důvodů koronaviru. Odpověď: Pokud pořadatel nebude moci realizovat veletrh, nebudou vystavovatelům účtovány poplatky za pronájem stánku. Zaplacené nájemné bude poté vráceno nebo na přání použito pro příští veletrh. Detailně je též uvedeno v » obchodních podmínkách.

Stručně o veletrhu

Minulého ročníku se zúčastnilo 3.300 vystavovatelů a více než 72.000 odborných návštěvníků, kterých bylo 85% ze zahraničí. Veletrh FRUIT LOGISTICA je zaměřen na všechny obchodní a technické činnosti související s produkcí čerstvého ovoce a zeleniny.

Ministerstvo zemědělství poskytuje i nadále možnost čerpání dotace formou dotačního programu 9H – Podpora účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách v zahraničí – u dotačního podprogramu 9.H.b. do výše 80 tis. Kč na úhradu pronájmu výstavní plochy a do výše 80 tis. Kč na výstavbu stánku (bez vybavení a technických sítí). Bližší informace a kontakty naleznete na » dotace.

Uzávěrka přihlášek na FRUIT LOGISTICA 2021 je 31. července 2020. Přihlášku můžete vyplnit » zde.

V případě dotazů či poptávky nezávazné kalkulace Vašeho stánku jsme Vám rádi k dispozici.

S přátelským pozdravem

Zdeňka Goedertová Reprezentantka Messe Berlin