veletrh TRANSPOTEC & LOGITEC

Italsko-česká obchodní komora zve na návštěvu mezinárodního veletrhu TRANSPOTEC & LOGITEC, který se uskuteční ve dnech 21.-24. února 2019 ve Veroně, Itálie.

TRANSPOTEC & LOGITEC je veletrh zaměřený na silniční dopravu a logistiku a inovační technologická řešení http://www.transpotec.com/en

Komora zajišťuje účast české delegace složené ze zástupců nákupu, inženýrů, techniků, technologů a vývojářůna připraveném programu odborných B2B setkaní s italskými vystavovateli (požadována komunikativní znalost angličtiny), a nabízí také volnou návštěvu veletrhu dle zájmů a potřeb Vaší firmy.

Pořadatel veletrhu zdarma zajistí vybraným firmám pro dobu konání veletrhu:

• Ubytování se snídaní ve 4* hotelu na 3 noci (check-in 20.2., check-out 23.2.)
  • Zpáteční letenka v ekonomické třídě pro jednu osobu
  • Transfery hotel/veletrh/hotel
  • Volný vstup a katalog veletrhu
  • Odborný program pracovních schůzek přímo na stáncích italských vystavovatelů (podmínkou je zrealizovat alespoň 5 schůzek/den)

*Pozn.: nabídka platí pro 1 osobu za firmu

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a máte zájem veletrh navštívit, obratem nás kontaktujte pro další informace.